ZMĚNIT MÍSTO
zjistit aktuální polohu

Počasí Innsbruck


Předpověď počasí na týden - 5 až 7 den

Předpověď na 8. den pouze ráno


  • Ne 1. 11.
    Předpověď počasí
    16°
    Ráno bude oblačno až zataženo. V dopoledních hodinách jasno až skorojasno. Odpoledne pak skorojasno až oblačno. V noci poté oblačno až zataženo. Maximální teplota 17 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 0. hodinu, vítr z 196° o rychlosti 2.2 m/s. Nejnižší teplota 6 °C.
  • Po 2. 11.
    Předpověď počasí
    19°
    Na začátku dne bude oblačno až zataženo. Dopoledne poté očekáváme oblačno až zataženo. Odpoledne předpokládáme skorojasno. V noci poté jasno až skorojasno. Maximální teplota 20 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 21. hodinu, vítr z 190° o rychlosti 3.1 m/s. Nejnižší teplota 9 °C.
  • Út 3. 11.
    Předpověď počasí
    18°
    Z počátku předpovídáme oblačno až zataženo. Dopoledne jasno až skorojasno. Dále bude skorojasno. V noci poté oblačno až zataženo. Maximální teplota 19 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 13. hodinu, vítr z 62° o rychlosti 3 m/s. Nejnižší teplota 8 °C.
  • St 4. 11.
    Předpověď počasí
    11°
    Ráno předpovídáme zataženo. V průběhu dopoledne pak zataženo. Odpoledne pak zataženo. V noci poté zataženo. Maximální teplota 12 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 15. hodinu, vítr z 41° o rychlosti 2.7 m/s. Nejnižší teplota 9 °C.
  • Čt 5. 11.
    Předpověď počasí
    Na začátku dne bude zataženo. Maximální teplota 10 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 1. hodinu, vítr z 90° o rychlosti 0.8 m/s. Nejnižší teplota 0 °C.
  • Plná verze webu pro PC

    Plnou verzi webu určenou pro desktop a tablet najdete zde: https://www.slunecno.cz/

    Provozovatel a kontakt

    Webovou službu www.slunecno.cz nebo m.slunecno.cz provozuje Evaluate Dynamics s.r.o.
    Nádražní 344/23, 150 00 Praha | VAT 292 86 042 | mobile +420 734 611 578 | email: pocasi@slunecno.cz

    Facebook Počasí Slunečno.cz
    Hledejte Slunečno.cz na Seznamu
    Hledejte Slunečno.cz na Googlu

    Ochrana osobních údajů | Všeobecné podmínky použití

    © 2010 - 2020 Evaluate Dynamics s.r.o. a dodavatelé obsahu

Desktop verze webu Slunečno.cz

Mobilní web je oproti verzi pro stolní počítače jednodušší, protože má být především rychlejší. Pokud Vám zde však chybí některá data z stolní verze webu, poté si Slunečno.cz Desktop mužete zobrazit tak, že v menu nebo nastavení vašeho mobilního prohlížeče zvolíte Zobrazit stránky pro PC nebo Stránky pro počítač. Toto nastavení vám dočasně přepne stránky na desktop verzi webu.


Web m.Slunecno.cz používá soubory cookie a Vaše mobilní id za účelem měření návštěvnosti a personalizaci reklamy.

Naše ochrana vašich dat a osobních údajů

Kdykoliv zde můžete vymazat soubory cookievymazat osobní údaje vypnout personalizaci reklamy Google vypnout personalizaci reklamy Seznam vypnout personalizaci reklamy Ostatní
WWW.SLUNECNO.CZ © 2010 - 2020 Evaluate Dynamics s.r.o.