ZMĚNIT MÍSTO
zjistit aktuální polohu

Počasí Tachov


Předpověď počasí na týden - 5 až 7 den

Předpověď na 8. den pouze ráno


 • Pá 27. 11.
  Předpověď počasí
  Na začátku dne bude zataženo. Dopoledne poté očekáváme zataženo. Odpoledne pak zataženo. Večer zataženo. Maximální teplota 6 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 23. hodinu, vítr z 74° o rychlosti 5.5 m/s. Nejnižší teplota 0 °C.
 • So 28. 11.
  Předpověď počasí
  Z rána bude zataženo. Dopoledne poté očekáváme zataženo. V odpoledních hodinách bude skorojasno až oblačno. Na noc očekáváme zataženo. Maximální teplota 4 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 13. hodinu, vítr z 88° o rychlosti 6.7 m/s. Nejnižší teplota -1 °C.
 • Ne 29. 11.
  Předpověď počasí
  -3°
  Z počátku předpovídáme zataženo. V dopoledních hodinách zataženo. Odpoledne předpokládáme oblačno. V noci poté oblačno až zataženo. Maximální teplota 2 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 13. hodinu, vítr z 86° o rychlosti 6.9 m/s. Nejnižší teplota -3 °C.
 • Po 30. 11.
  Předpověď počasí
  -4°
  Na začátku dne bude zataženo. V průběhu dopoledne pak zataženo. Odpoledne pak oblačno až zataženo. Na noc očekáváme skorojasno. Maximální teplota 1 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 10. hodinu, vítr z 90° o rychlosti 5.6 m/s. Nejnižší teplota -5 °C.
 • Út 1. 12.
  Předpověď počasí
  -4°
  -4°
  Ráno bude skorojasno. Maximální teplota -4 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 1. hodinu, vítr z 52° o rychlosti 2.3 m/s. Nejnižší teplota 0 °C.
 • Plná verze webu pro PC

  Plnou verzi webu určenou pro desktop a tablet najdete zde: https://www.slunecno.cz/

  Provozovatel a kontakt

  Webovou službu www.slunecno.cz nebo m.slunecno.cz provozuje Evaluate Dynamics s.r.o.
  Nádražní 344/23, 150 00 Praha | VAT 292 86 042 | mobile +420 734 611 578 | email: pocasi@slunecno.cz

  Facebook Počasí Slunečno.cz
  Hledejte Slunečno.cz na Seznamu
  Hledejte Slunečno.cz na Googlu

  Ochrana osobních údajů | Všeobecné podmínky použití

  © 2010 - 2020 Evaluate Dynamics s.r.o. a dodavatelé obsahu

Desktop verze webu Slunečno.cz

Mobilní web je oproti verzi pro stolní počítače jednodušší, protože má být především rychlejší. Pokud Vám zde však chybí některá data z stolní verze webu, poté si Slunečno.cz Desktop mužete zobrazit tak, že v menu nebo nastavení vašeho mobilního prohlížeče zvolíte Zobrazit stránky pro PC nebo Stránky pro počítač. Toto nastavení vám dočasně přepne stránky na desktop verzi webu.


Web m.Slunecno.cz používá soubory cookie a Vaše mobilní id za účelem měření návštěvnosti a personalizaci reklamy.

Naše ochrana vašich dat a osobních údajů

Kdykoliv zde můžete vymazat soubory cookievymazat osobní údaje vypnout personalizaci reklamy Google vypnout personalizaci reklamy Seznam vypnout personalizaci reklamy Ostatní
WWW.SLUNECNO.CZ © 2010 - 2020 Evaluate Dynamics s.r.o.