ZMĚNIT MÍSTO
zjistit aktuální polohu

Počasí Václavov u Bruntálu


Předpověď počasí na týden - 5 až 7 den

Předpověď na 8. den pouze ráno


 • Pá 27. 11.
  Předpověď počasí
  -1°
  Z počátku předpovídáme zataženo. Dopoledne oblačno až zataženo. Odpoledne předpokládáme oblačno až zataženo. Na noc očekáváme zataženo. Maximální teplota 5 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 18. hodinu, vítr z 27° o rychlosti 3.6 m/s. Nejnižší teplota -1 °C.
 • So 28. 11.
  Předpověď počasí
  -1°
  Ráno bude zataženo. Dopoledne poté očekáváme zataženo. Dále bude oblačno až zataženo. Na večer očekáváme skorojasno až oblačno. Maximální teplota 4 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 18. hodinu, vítr z 40° o rychlosti 4.3 m/s. Nejnižší teplota -2 °C.
 • Ne 29. 11.
  Předpověď počasí
  -3°
  Ráno bude oblačno až zataženo. V dopoledních hodinách zataženo. Odpoledne předpokládáme oblačno. Večer oblačno až zataženo. Maximální teplota 1 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 21. hodinu, vítr z 61° o rychlosti 6.6 m/s. Nejnižší teplota -4 °C.
 • Po 30. 11.
  Předpověď počasí
  -1°
  -5°
  Z rána bude oblačno až zataženo. V průběhu dopoledne pak zataženo. Odpoledne předpokládáme oblačno až zataženo. Na noc očekáváme oblačno. Maximální teplota -0 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 1. hodinu, vítr z 56° o rychlosti 5.4 m/s. Nejnižší teplota -5 °C.
 • Út 1. 12.
  Předpověď počasí
  -4°
  -4°
  Z počátku předpovídáme skorojasno. Maximální teplota -3 °C. Nejvyšší rychlost a směr větru předpovídáme na 1. hodinu, vítr z 30° o rychlosti 1.8 m/s. Nejnižší teplota 0 °C.
 • Plná verze webu pro PC

  Plnou verzi webu určenou pro desktop a tablet najdete zde: https://www.slunecno.cz/

  Provozovatel a kontakt

  Webovou službu www.slunecno.cz nebo m.slunecno.cz provozuje Evaluate Dynamics s.r.o.
  Nádražní 344/23, 150 00 Praha | VAT 292 86 042 | mobile +420 734 611 578 | email: pocasi@slunecno.cz

  Facebook Počasí Slunečno.cz
  Hledejte Slunečno.cz na Seznamu
  Hledejte Slunečno.cz na Googlu

  Ochrana osobních údajů | Všeobecné podmínky použití

  © 2010 - 2020 Evaluate Dynamics s.r.o. a dodavatelé obsahu

Desktop verze webu Slunečno.cz

Mobilní web je oproti verzi pro stolní počítače jednodušší, protože má být především rychlejší. Pokud Vám zde však chybí některá data z stolní verze webu, poté si Slunečno.cz Desktop mužete zobrazit tak, že v menu nebo nastavení vašeho mobilního prohlížeče zvolíte Zobrazit stránky pro PC nebo Stránky pro počítač. Toto nastavení vám dočasně přepne stránky na desktop verzi webu.


Web m.Slunecno.cz používá soubory cookie a Vaše mobilní id za účelem měření návštěvnosti a personalizaci reklamy.

Naše ochrana vašich dat a osobních údajů

Kdykoliv zde můžete vymazat soubory cookievymazat osobní údaje vypnout personalizaci reklamy Google vypnout personalizaci reklamy Seznam vypnout personalizaci reklamy Ostatní
WWW.SLUNECNO.CZ © 2010 - 2020 Evaluate Dynamics s.r.o.